Sosyal Medya
  • İstanbul Asansörlü Nakliyat
  • 444 2 863
  • 0536 674 97 55

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat işlemi üst katlara taşınma gerçekleştirecek olan kişiler için en kritik hizmetlerden biri durumundadır. Şimdilerde isterseniz 2. Kata isterseniz 13. Kata taşının bu hizmetten faydalanabilmeniz mümkündür. Bu hizmeti alabilmek için asansör kurulumunun yapılacağı binaların özelliklerinin uygun olması gerekmektedir. Eşyalar genellikle pencere balkonlardan içeri alınmakta ya da asansörün sepet sistemine yüklenerek aşağı indirilmektedir. Bu durumda pencere ya da kapı ebatlarının eşya ebatlarına uygunluğu da önemlidir. Ancak bu hizmet sayesinde sırtta eşya taşıyarak nakliyat yapma devri büyük ölçüde kapanmıştır. 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Üst Düzey Eşya Güvenliği 

Asansörlü evden eve nakliyatın en önemli avantajlarından biri eşyaların zarar görme riskini en aza indirmesidir. Çünkü dik ve eğimli merdivenlerde, döner merdivenlerde ve özellikle de çok yüksek katlarda, ağır beyaz eşyaların, koltuk ve kanepelerin taşınması hem vakit alan hem de eşya güvenliğini neredeyse sıfıra indiren bir taşıma gerçekleştirilmektedir. Böyle bir hizmet sırasında eşyaların düşmesi, duvarlara çarparak çatlaması ya da çizilmesi gibi durumlar en sık karşılaşılan durumlar iken asansörlü nakliye bunu büyük oranda engellemiş bulunmaktadır. 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Gürültüsüz Bir Taşınma 

Asansörlü evden eve nakliye işlemi aynı zamanda çevrenin ve apartman sakinlerinin gürültü ile rahatsız edilmesini de büyük oranda engellemektedir. Eşyalar asansör sistemi ile taşınır ve kimse rahatsız edilmez. Eşyalar sessiz sakin bir biçimde yeni evinize yerleştirilir.