Sosyal Medya
  • İstanbul Asansörlü Nakliyat
  • 0216 427 10 19
  • 0530 665 09 31

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat ev olsun ofis olsun eşyaların şehir içi ya da şehirlerarası olarak nakliyesidir. Firmamızdan bu hizmetleri güvenle ve kapsamlı şekilde alabilirsiniz. Donanımlı çelik kasa araçlar, asansörlü taşımacılık hizmetleri, eşya depolama hizmetleri, kurumsal iş yerleri taşımacılığı gibi farklı kategorilerle birlikte hizmetler verilmektedir. Firmamız, eğitimli personeli ve hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla beklentilerinizden fazlasını bulmanıza yardım edecektir.

Evden Eve Nakliyat, Eksper ve Sözleşme Aşaması

Eksper ve sözleşme yapılması evden eve nakliyat firmamız açısından son derece önemli bir aşamadır. Bunun nedeni müşterilerimizin güvenli taşıma konusundaki sorularının giderilmesidir. yani eşyalarınız gideceği yere gönderilmeden önce eksper tarafından listelenir ve sözleşme imzalanır. Bu sözleşme bir anlamda müşterimizin garantisidir. Yani kaza ya da benzeri bir durumda eşyalarınızı zarar görürse, sözleşmede yer alan maddelere göre oluşan hasarın karşılığı ücret olarak verilecektir. Ancak müşterilerimizin sözleşme içeriğini okuması gerekir. Sigorta firmasının hangi şartlarda ödeme yapacağı konusunda netlik sağlanmalıdır.

Evden Eve Nakliyat; Ofis Taşıma

Sadece evden eve nakliyat değil aynı zamanda ofis taşımacılığı hizmeti de veren firmamız sizin iş yeri taşıma sürecinize en iyi şekilde destek olur. Evrak ve kurumsal malzemelere zarar gelmeden, özenli bir şekilde paketleme yapılarak gönderim yapılır. Sözleşme bu uygulamalarda da geçerlidir. Hatta ayrıca firmamızla da sözleşme yaparak daha uygun fiyatlara taşıma işlemi yaptırabilirsiniz. Teklif almanız bu noktada önemlidir. Daha uzun süre yoğun çalışma ile ekonomik çözüm alabilirsiniz.