Sosyal Medya
  • İstanbul Asansörlü Nakliyat
  • 0216 427 10 19
  • 0530 665 09 31

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis incelemeleri direk olarak alanında eğitimli olan expertler üzerinden yapılıyor. İncelemeler sırasında tüm odalar ve geçerli koridor gibi alanlar gözlemleniyor. Taşınma şartları ve kolileme gibi durumların analizleri yapılmalıdır. Önceden bu tarz incelemelerin yapılması ofis taşımacılığında daha rahat ve kolay ilerlenmesini sağlayacaktır. 

Ofis Taşımacılığı Nakliyatında Demonteleme

Bir takım ürünler ile demontelemelere yer veriliyor. Ofislerde bulunan dolapların ya da diğer eşyaların bu şekilde taşınması daha kolay olacaktır. Üstelik taşıma sırasında herhangi bir zarar görmemeleri de söz konusudur. Çizilme ya da kırılmaların olmaması adına demonte hizmetlerinin olması önemlidir. Ofis taşımacılığı için bu işlemlerin akabinde taşımaya yer veriliyor. İstenilen bölgeye nakliyatın olması halinde montelemelere geçilecektir. Üstelik gerekli olan oda ya da bölümlere istenilen mobilyaların yerleştirilmesi sağlanıyor. Bu şekilde eski ofis planlamalarının yansıtılmasında zorluk çekilmiyor. 

OfisTaşıma Ofislerde Aksesuar Sarma İşlemleri

Dosyalar ya da masalar adına bir takım aksesuarlar bulunuyor. Ofis ürünlerinin taşınması sırasında bu ürünlere de dikkat edilmelidir. Bunun için özel kağıtlardan sarma işlemleri yapılacaktır. Kağıtların kaliteli olması hiçbir şekilde zarar görmemeleri sağlıyor. Masalar ya da dosyalar adına sunulan tüm süslemeler aynen taşımayla iade ediliyor. Kolileme sırasında da dikkatli olunmalıdır. Süs eşyalarının yapılarına göre ayrımların olmasına özen gösteriliyor. Porselen ya da cam ürünlerin ayrı kolilerle taşınması sağlanıyor. Ofis taşımacılığının ürünler ve mobilyalar üzerinden yapılan incelemeler sonucunda gerçekleşmesi temel alınıyor.