Sosyal Medya
  • İstanbul Asansörlü Nakliyat
  • 0216 427 10 19
  • 0530 665 09 31

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Ev taşımalarında uygun ücretli ancak yüksek güvenlikli bir nakliye hizmetini tercih eden kişilerin büyük bir çoğunluğu bu hizmetin kapsamında yer alan parsiyel taşıma hizmetini tercih etmektedir. Parça eşya taşımacılığı hizmeti, aynı güzergah üzerinde bulunan müşterilerin eşyalarının aynı nakliye aracı içinde transfer edilmesi olmaktadır. İlk bakışta bu tür bir nakliyat çoğu müşteriye sorunlu ve güvenilirliği olmayan bir yöntem gibi gözükse de güvenilir ve işini düzgün yapan bir firma ile çalışıldığı takdirde eşyalarınızı hem hasarsız ve düzgün bir şekilde hem de olabilecek en uygun nakliyat ücretleri ile transfer edebilmeniz mümkün olmaktadır. 

Parsiyel Taşıma Nasıl Yapılır?

Uzun yıllardan beri nakliyat alanında hizmet vermekte olan firmamız müşterilerine parsiyel taşıma hizmetini de sunmaktadır. Bu tip bir nakliyatta müşterilerin en çok çekindiği konulardan biri eşyaların diğer eşyalar ile karışması olmaktadır. Ancak firmamız dikkatli çalışanları ve parça eşya taşıma konusunda izlediği yol sayesinde şimdiye kadar bu tür bir şikayet ile karşı karşıya kalmamıştır. Bu hizmetin verilmesi sırasında, ilk önce indirilecek eşyalar en son nakliye araçlarına yüklenmektedir. Bu sayede her hangi bir karışma durumu söz konusu olmamaktadır. 

Parça Eşya Taşıma Hizmeti 

Parça eşya taşıma sırasında bloklara ayrılan nakliye araçlarımız ile parça eşya transferi yapabilmeniz de mümkündür. Örneğin evinize ait birkaç büyük eşyanız başka bir eve taşınacaksa firmamız aracılığı ile bu birkaç eşyayı oldukça uygun bir nakil ücreti ile transfer edebilirsiniz. Firmamız parsiyel taşıma hizmeti için genellikle geniş kapasiteli nakliye araçlarını ya da tırları kullanmaktadır. Dolayısıyla çok sayıda müşterinin eşyası tek seferde taşınabilmektedir. En uygun fiyatlı nakliye için siz de bu hizmeti tercih edebilirsiniz.